Kuru Temizleme

Swiss Qualitat

Yüksek Isveç kalite güvençesiyle Kosovada bir ilk olan Swiss Qualitat Kuru Temizleme, artık temizlik için tek çözüm. Otel nevresimleri, hastane nevresimleri, restoran ve diğer mekan çamaşırlarının temizliğini bizde güvenle yapabilirsiniz. Yıkama işlemi bitikten sonra emanetiniz profesyonel bir hizmetle paketlenir. Perde, bataniye ve yorgan çeşitlerinin kuru temizlemesi Swiss Qualitata itinayla yapılır. Ayrıca gömlek, takım kıyafetleri, pantolon, kaban, abiye elbise, gelinlik kiyafetleri gibi en kaliteli kimyasal temizleyiclerle de kuru temizliğinizi güvenle bizde yapabilirsiniz. Swiss Qualitat Kuru Temizleme ilkokul “Emin Duraku” karşısında HIM toplu konut ıkıncı kat apartmanlarında bulunmaktadır. Bizde nakliye ücretsizdir.

Neden Swiss Qualitat?

Çünkü biz işimizde bölgedeki en kaliteli kuru temizleme ve isveç kalite garantisi kanıtlanmış hizmetini vermekteyiz. Bizde temizlik garantili, paketleme hizmeti profesyonel ve nakliyat ulaşımı ücretsizdir.

Hizmetlerimiz

Aşağıda bizim başlıca sunduğumuz ana hizmetlerimizi bulabilirsiniz:

Iş faaliyetlerinde

Swiss Qualitat Kuru Temizleme çeşitli işletme, otel, restoran, hastane ve diğer mekanlarda kuru temizleme hizmeti sunmaktadır. Nevresim, masa örtüsü gibi tekstil ürünlerinizi bizde rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Ev tekstil ürünlerinde

Kendinize temiz çarşaf, yorgan ve bataniye keyfini sunun. Bütün bunların yıkama işlemi için bize getirebilirsiniz. Son olarak ise paketleme işlem profesyonelce yapılır.

Kişisel kıyafetlerinizde

Değerli ve güzel kıyafetleriniz kendinizi iyi hissetmenizi sağlar. Kuru temizlemenin bir diğer avantajı da katı ve sıvı yağ gibi zor lekelerden kumaşlarınızın temizlenmesidir. Bize gömleklerinizi, takım kiyafetlerinizi, pantolonlarınızı ve kaban gibi kıyafetlerinizi güvenle teslim edebilirsiniz.

Abiye ve gelinlik elbiselerinizde

Davet ya da özel günlerinizde şık ve güzel görünmeniz için abiye ve gelinlik kıyafetlerinizi yüksek kaliteli bir temizlik garantisiyle bize getirebilirsiniz..

Bizimle iletişim kur

Lütfen soru ve önerileriniz için aşağıdaki belirtimiş olduğumuz adresten bize ulaşabilirsiniz.:

Pastrimi Kimik Swiss Qualitat
Rr. De Rada p.n,
20 000 Prizren
Kosova Republik

+377 45 855-551
+386 49 226-070